Bifidus, nevolaj! Nemám záujem

Autor: Jozef Kuric | 29.3.2011 o 20:34 | (upravené 30.3.2011 o 9:37) Karma článku: 17,09 | Prečítané:  4899x

Boli dni keď som čakal, že sa záhadný pán Bifidus ozve aj nám slovenským mužom. Prekážalo mi, že sa zaujíma len o naše dievčatá a ženy, akoby nevedel, že aj my chlapi máme svoje tráviace problémy. Akoby vôbec netušil, že aj nás chlapov kvária problémy s nafúknutým bruchom, dokonca až tak, že sa nám v skriniach záhadne zmenšujú nohavice.

A pravdepodobne mu uniklo aj to, že aj my muži sme producenti skleníkových plynov. Dokonca som presvedčený, že v ich tvorbe opačné pohlavie prevyšujeme, a ich produkcia nám spôsobuje často nemalé problémy v partnerskom, intímnom a spoločenskom živote.

Vždy sa tváril ako odborník, a pritom mu nejako unikli výsledky medicínskych štatistík, ktoré poukazujú na to, že slovenskí muži sa dožívajú nižšieho veku, ako ich nežnejšie polovičky, že sa často nedožijú ani svojho vytúženého dôchodkového veku a častou príčinou ich smrti sú práve ochorenia tráviaceho traktu.

Ak má tento pánko naozaj schopnosť predlžovať životy, prečo túto službu ani raz neponúkol aj mužskej časti slovenskej populácie. Namiesto toho len ženským vypisuje a vyvoláva.

bifidus.bmp

Žeby za tým boli jeho egoistické a chlipné túžby po intímnom vzťahu s našimi ženami? Ako ináč chápať, že tento chlipník obskúrne telefonuje ženám a píše mladým devám listy plné výčitiek, a ony potom pod vplyvom jeho hypnotického volania opúšťajú teplo svojich domovov a ženú sa za hlasom svojho zvodcu?

bifi2.bmp

Tento pokušiteľ ženských sŕdc a žalúdkov sa však vyfarbil. Konečne vyšla pravda na svetlo sveta, keď asi aj na základe viacerých udaní vyšlo najavo, že v jeho prípade ide iba o klamlivé pozlátka. Vraj nie je žiadnym liečiteľom, ale skôr šarlatán podobajúci sa na pokútnych podomových predajcov a kazateľov. Potvrdilo sa, čo som v podstate už dávno tušil, že celý čas len klamal a do hláv našich žien tlačil iba obyčajné jogurty.

Takže, milý Bifidus Actiregularis, či ako sa vlastne voláš, ja už nemám záujem. Netúžim po tvojich opojných klamlivých slovách, a preto nepíš a ani nevolaj.

Svoje prípadné tráviace problémy si radšej vyriešim sám, napríklad kombináciou slovenského kefíru a českého piva.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?